Wakacyjna przerwa

Wczoraj odbyły się ostatnie zajęcia w tym sezonie i właściwie poza kilkoma lekcjami prywatnymi, nasze spotkania w Warszawie zostają zawieszone na dwa miesiące wakacji szkolnych. Dziękuję wam wszystkim za ten owocny i pracowity rok, gratulując sukcesów na waszych indywidualnych ścieżkach oraz życząc dalszej wytrwałości na drodze zgłębiania Dao.

Z częścią z was spotkamy się już za 10 dni na warsztatach w Puszczy Białowieskiej, gdzie w przepięknych okolicznościach jednego z najcenniejszych przyrodniczo miejsc tego kontynentu bedziemy mieli przyjemność ćwiczyć zarówno starochińskie zestawy Tai Chi i Qigong oraz Maha Jogę pod okiem niesamowitego Włodka Łagodzkiego. Ja osobiście nie mogę się doczekać.

Reszta zainteresowanych musi wykazać się nieco większą cierpliwością, gdyż z regularnymi zajęciami w Warszawie wystartujemy dopiero po moim powrocie z Chin na początku września. O szczegółach nowego grafiku dowiecie się jak tylko uda się wszystko ustalić, ale już teraz zapewniam, że znajdzie się w nim miejsce zarówno dla osób, które już z nami ćwiczą od jakiegoś czasu, jak dla tych, którzy dopiero zechcą rozpocząc swoją przygodę z autentycznym Tai Chi, Qigong bądż taoistyczną medytacją.

Do zobaczenia!