medytacja

Wakacyjna przerwa

Wczoraj odbyły się ostatnie zajęcia w tym sezonie i właściwie poza kilkoma lekcjami prywatnymi, nasze spotkania w Warszawie zostają zawieszone na dwa miesiące wakacji szkolnych. Dziękuję wam wszystkim za ten owocny i pracowity rok, gratulując sukcesów na waszych indywidualnych ścieżkach oraz życząc dalszej wytrwałości na drodze zgłębiania Dao.

Nowe miejsce zajęć Tai Chi w Warszawie

Z końcem lata przenosimy nasze regularne zajęcia pod dach nowego miejsca. Naszych stałych uczniów oraz wszystkich chętnych rozpocząć swoją przygodę z autentycznym Tai Chi i Qigong zapraszamy w każdą środę w godzinach 18:00-19:30 do Gimnazjum nr 56 przy ulicy FIlareckiej 2, tuż przy wyjściu ze stacji metra Plac Wilsona. Startujemy 28.09.2016, a więcej informacji jak zawsze w zakładce zajęcia.

Zapraszam serdecznie!

 

Powakacyjny plan zajęć

Z wakacyjnych wojaży powróciłem już jakiś czas temu, oczywiście częściowo spędzonych na naukach u Mistrza Tsu i jak zawsze po powrocie od niego, ze zwielokrotnionym zapałem rzucam się do odkrywania przed Tobą tajników tej niesamowitej sztuki, jaką jest Tai Chi. Tym bardziej cieszę się, że od najbliższego tygodnia ruszmy z zajęciami również po drugiej stronie Wisły.

Lato z Tai Chi i Qigong

Pogoda zdecydowanie nas rozpieszcza i z tego powodu większość zajęć przeprowadzamy na świeżym powietrzu, by jeszcze lepiej harmonizować Yin i Yang w trakcie naszej praktyki. Jak co roku sezonie letnim, szykuje się nam kilkutygodniowa przerwa w okolicach sierpnia, ale zanim to nastąpi, to przypominam, że spotykamy się regularnie w czwartki o godzinie 18:00 w Padma studio na Wilczej oraz w każdy wtorek i czwartek o godzinie 8:00, na porannych zajęciach nieopodal Placu Wilsona. Wszystkie szczegóły jak zawsze w dziale zajęcia.

Medytacja Qigong

Po dłuższej przerwie, spowodowanej moim pobytem u Mistrza Tsu, wracamy ze środową Medytacją Qigong w AYS na Gałczyńskiego 4.

Godzinne spotkania o poranku rozpoczynają się od starożytnych ćwiczeń qigong, a kończą siedzącą medytacją taoistyczną. W zajęciach może brać udział każdy, niezależnie od wieku, wyznania czy stopnia zaawansowania. Strój powinien być luźny i niekrępujący ruchów, ale z uwagi na subtelność wykonywanych ćwiczeń, po zakończeniu zajęć nie trzeba już tracić czasu na prysznic przed udaniem się do pracy bądź na uczelnię.

Zajęcia Tai Chi i Qi Gong w Warszawie

Uwaga Warszawiacy! Z przyjemnością informuję, że począwszy od 1 grudnia 2011, zajęcia dla początkujących odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 19.30 w Astanga Yoga Studio na ulicy Gałczyńskiego 4 (prostopadła do Foksal). Nasze spotkania będą trwały każdorazowo około 90 minut i są przeznaczone dla wszystkich dorosłych pragnących stawiać pierwsze kroki na Drodze Dao, niezależnie od ich wieku, płci czy stopnia sprawności fizycznej. Mile widziane osoby z drobnymi niesprawnościami pourazowymi. Na zajęciach obowiązuje niekrępujące ruchów ubranie i otwarty umysł.

Subscribe to RSS - medytacja