Suwałki

Tai Chi i Qigong w Suwałkach. Początek regularnych zajęć.

Nareszcie radosna informacja dla mieszkańców moich rodzinnych Suwałk!

Po długim okresie wyczekiwań i poszukiwania odpowiedniego miejsca, 20 listopada startujemy z pierwszym sezonem regularnych zajęć, specjalnie przygotowanych zarówno dla osób pragnących dopiero rozpocząć swą przygodę z Tai Chi i Qigong oraz tych z was, którzy już mieli przyjemność pojawić się na naszych wcześniejszych spotkaniach.

Spotykać się będziemy w każdą środę o 18:00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 4 na ulicy Sejneńskiej 14.

Niedzielne Tai Chi i Qigong w Suwałkach

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że po długiej przerwie autentyczne Tai Chi i Qigong wraca do Suwałk. Wszystko wskazuje na to, że zajęcia w najbliższą niedzielę będą pierwszymi z cyklu spotkań na świeżym powietrzu tamże. Od dawno zależało mi na dzieleniu się swoją wiedzą i umiętnościami z osobami zamieszkującymi moje rodzime tereny, dlatego bardzo cieszę się z możliwości promowania tych niezwykłych dyscyplin w stolicy najpiękniejszego regionu tego kraju.

Droga na Wschód

Weekend spędziliśmy w urokliwym Augustowie, gdzie na zaproszenie Pani Grażyny Olszewskiej prowadziliśmy warsztaty Qigong dla osób związanych z jej niesamowitą Akademią Rozwoju GO. Jeśli ktoś z zamieszkujących te piękne tereny chciałby dołączyć do nowopowstałej grupy, to gorąco zachęcamy do bezpośredniego skontaktowania się z Panią Grażyną. Kolejne weekendowe zajęcia w Augustowie planowane są jeszcze w tym roku!

http://akademiago.com.pl/

 

Subscribe to RSS - Suwałki