taiji

Zajęcia w parku na zielonym Żoliborzu

Tegoroczne lato wydaje się rozkręcać dużo wcześniej, więc czas najwyższy zacząć też nasze zajęcia w parku, który znajduje się nieopodal szkoły, gdzie mają miejsce nasze regularne środowe treningi. Praktyka na świeżym powietrzu odbywać się będzie w poniedziałki o godzinie 18:30 na Skferze Niegolewskiego, niedużym parku na ulicy Felińskiego.

Nowe miejsce zajęć Tai Chi w Warszawie

Z końcem lata przenosimy nasze regularne zajęcia pod dach nowego miejsca. Naszych stałych uczniów oraz wszystkich chętnych rozpocząć swoją przygodę z autentycznym Tai Chi i Qigong zapraszamy w każdą środę w godzinach 18:00-19:30 do Gimnazjum nr 56 przy ulicy FIlareckiej 2, tuż przy wyjściu ze stacji metra Plac Wilsona. Startujemy 28.09.2016, a więcej informacji jak zawsze w zakładce zajęcia.

Zapraszam serdecznie!

 

Powakacyjny plan zajęć

Z wakacyjnych wojaży powróciłem już jakiś czas temu, oczywiście częściowo spędzonych na naukach u Mistrza Tsu i jak zawsze po powrocie od niego, ze zwielokrotnionym zapałem rzucam się do odkrywania przed Tobą tajników tej niesamowitej sztuki, jaką jest Tai Chi. Tym bardziej cieszę się, że od najbliższego tygodnia ruszmy z zajęciami również po drugiej stronie Wisły.

Zajęcia w PADMA Studio dwa razy w tygodniu!

Niczym galopujący koń z chińskiego zodiaku, który patronuje nam w bieżącym roku, spieszymy donieść, że od najbliższego tygodnia ruszamy z dodatkowymi zajęciami w gościnnych murach śródmiejskiego PADMA Studio. Teraz spotykać się będziemy mogli zarówno we wtorkowe jak i czwartkowe wieczory. Dokładne i zawsze aktualne informacje, jak zwykle w dziale Zajęcia

Startujemy z zajęciami na świeżym powietrzu!

Za oknem coraz więcej słońca, więc korzystając ze sprzyjającej aury, wprowadzamy nową formę grupowych zajęćw sezonie wiosenno-letnim. Tak jak dotychczas, będą się one odbywały regularnie we wtorkowe i czwartkowe wieczory, ale by wykorzystać wszelkie dobrodziejstwa treningu na świeżym powietrzu, będziemy się spotykać w parkach w centrum Warszawy. Szczegółowe i aktualne informacje odnośnie naszych spotkań do zdobycia pod numerem telefonu 506 379 662 lub pisząc na info@drogadao.pl

Sobotnie zajęcia

Wszystkich ćwiczących, zarówno początkujących jak i zaawansowanych oraz osoby pragnące dopiero zakosztować dobrodziejstw Tai Chi oraz Qigong, zapraszam na pilotażowe zajęcia sobotnie, które odbędą już 15 grudnia w godzinach 14.30-16.00, oczywiście na Gałczyńskiego 4. To doskonała okazja dla wszystkich skarżących się na brak czasu w dni powszednie i to właśnie z myślą o was będziemy w tych godzinach spotykać się regularnie już od nowego roku. Zapraszam serdecznie, miejsca na pewno nie zabraknie, bo będziemy mieli do dyspozycji dwie połączone sale.

Subscribe to RSS - taiji