warsaw

Warsztaty Qigong w Fundacji "Bądź"

Dzięki współpracy z niesamowicie prężną Fundacją Małgosi Braunek "Bądź" możemy was wspólnie zaprosić na dwa terminy warsztatów Qigong w Warszawie. Pierwsze spotkanie odbędzie się w sobotę 17 listopada na ul. Husarii 32 w godzinach 11:00 - 13:00, a drugie 15 grudnia w tych samych godzinach na ul. Radosnej 11. Warsztaty są darmowe, ale ilość miejsc ograniczona, więc proszę zapisujcie się bezpośrednio wysyłając maila do: warsztaty@fundacjabadz.pl

Zimowy kurs Qigong w centrum Warszawy

Czy jak co roku z trwogą obserwujesz nagły spadek temperatur i przeraża Cię widmo sezonowych wirusów? Czy brak wystarczającej ilości promieni słonecznych, zimno i suchość odczuwalnie wpływają na pogorszenie stanu twych stawów?

Te problemy dotyczą prawdopodobnie większości populacji, niezależnie od wieku, diety czy stopnia zaawansowania praktyki obranej praktyki ruchowej.

Nowe miejsce zajęć Tai Chi w Warszawie

Z końcem lata przenosimy nasze regularne zajęcia pod dach nowego miejsca. Naszych stałych uczniów oraz wszystkich chętnych rozpocząć swoją przygodę z autentycznym Tai Chi i Qigong zapraszamy w każdą środę w godzinach 18:00-19:30 do Gimnazjum nr 56 przy ulicy FIlareckiej 2, tuż przy wyjściu ze stacji metra Plac Wilsona. Startujemy 28.09.2016, a więcej informacji jak zawsze w zakładce zajęcia.

Zapraszam serdecznie!

 

Free outdoor class in English

In partnership with Warsaw Social  we are offering a free introductory Tai Chi and Qigong class next Saturday, 21st of May at 1 pm in a park next to the Three Crosses Square in Warsaw.  The meeting point is Wincenty Witos monument just outside of the Sheraton Hotel. Everyone is welcome to taste the powerful benefits of those ancient arts. No prior experience or special gear is required. This event is completely free and entirely in English.

Zajęcia w 2016

Witajcie w Nowym Roku! Wychodząc naprzeciw waszym noworocznym postanowieniom, serdecznie informuję, że nasze zajęcia Tai Chi i Qigong w 2016 odbywają się bez zmian zarówno w centrum Warszawy w ulubionym śródmiejskim Padma Studio, jak i po drugiej stronie Wisły w przytulnych kątach praskiej Joga Shala, gdzie gościmy już od kilku miesięcy. Szczegóły odnośnie grafiku znajdziecie na ich stron oraz w naszej zakładce ZAJĘCIA.

Lato z Tai Chi i Qigong

Pogoda zdecydowanie nas rozpieszcza i z tego powodu większość zajęć przeprowadzamy na świeżym powietrzu, by jeszcze lepiej harmonizować Yin i Yang w trakcie naszej praktyki. Jak co roku sezonie letnim, szykuje się nam kilkutygodniowa przerwa w okolicach sierpnia, ale zanim to nastąpi, to przypominam, że spotykamy się regularnie w czwartki o godzinie 18:00 w Padma studio na Wilczej oraz w każdy wtorek i czwartek o godzinie 8:00, na porannych zajęciach nieopodal Placu Wilsona. Wszystkie szczegóły jak zawsze w dziale zajęcia.

Subscribe to RSS - warsaw