żoliborz

Ferie szkolne

Z przykrością informujemy, że z uwagi na ferie zimowe, budynek szkoły, w której odbywają się nasze zajęcia, będzie zamknięty w dniach od 28 stycznia do 8 lutego. Do regularnych zajęć wracamy w środę 13 lutego o godzinie 19:00. Za wszelkie niedogodności gorąco przepraszam i jednocześnie zachęcam do wzmożonej praktyki indywidualnej w tym okresie. 

Zajęcia w parku na zielonym Żoliborzu

Tegoroczne lato wydaje się rozkręcać dużo wcześniej, więc czas najwyższy zacząć też nasze zajęcia w parku, który znajduje się nieopodal szkoły, gdzie mają miejsce nasze regularne środowe treningi. Praktyka na świeżym powietrzu odbywać się będzie w poniedziałki o godzinie 18:30 na Skferze Niegolewskiego, niedużym parku na ulicy Felińskiego.

Nowe miejsce zajęć Tai Chi w Warszawie

Z końcem lata przenosimy nasze regularne zajęcia pod dach nowego miejsca. Naszych stałych uczniów oraz wszystkich chętnych rozpocząć swoją przygodę z autentycznym Tai Chi i Qigong zapraszamy w każdą środę w godzinach 18:00-19:30 do Gimnazjum nr 56 przy ulicy FIlareckiej 2, tuż przy wyjściu ze stacji metra Plac Wilsona. Startujemy 28.09.2016, a więcej informacji jak zawsze w zakładce zajęcia.

Zapraszam serdecznie!

 

Subscribe to RSS - żoliborz