Warsztaty w Puszczy Białowieskiej. Lipiec 2020

Jak co roku, jest mi niezmiernie miło zaprosić was wszystkich na dwa terminy siedmiodniowych warsztatów Tai Chi, Qigong i jogi, które odbędą się w pierwszej połowie lipca w Puszczy Białowieskiej.

Pierwszy turnus zaplanowany jest na 4-10 lipca, natomiast drugi na 11-17 lipca. Oba oczywiście będą miały miejsce w naszym ulubionym ośrodku w Starzynie, leżącej w południowych krańcach puszczy oraz będą zawierały ten sam program i ofertę. Wśród najważniejszych jej punktów należy wymienić wspaniałą atmosferę sprzyjającą głębokiemu odstresowaniu się w otoczeniu niepowtarzalnej przyrody, przyjacielskość gospodarzy oraz uczestników, zdrową i niesamowicie sycącą kuchnię, a także takie dodatkowe atrakcje jak basen, sauna, korty tenisowe, rowery czy wycieczki odkrywające przejmujące piękno pobliskiej natury oraz unikalne bogactwo kultury pogranicza.

Z punktu widzenia praktyki, zajmować się będziemy ćwiczeniami Qigong o poranku, nauką Tai Chi wieczorami oraz siedzącą medytacją taoistyczną na zakończenie dnia. Oprócz moich zajęć jest możliwość uczestnictwa w dwóch sesjach jogi prowadzonych przez naprawdę znakomite nauczycielki. Małgosia zaopiekuje się nami w ramach bloków Sri Sri Jogi, a Dana poprowadzi treningi jogi Iyengara. Wszystkie zajęcia są dobrowolne.

Więcej informacji oraz zapisy na pierwszy termin znajdziecie po kliknięciu tu, a na drugi klikając tu.