Internetowy kurs Qigong

Już jest – internetowy kurs Qigong dla wszystkich!

Wielu z was prosiło o taką opcję nauki, bez potrzeby fizycznego pojawiania się na zajęciach, bez konieczności dostosowywania swojego czasu do terminu lekcji online, z możliwością nielimitowanego wracania do szczegółowych nagrań. Taka formuła sprawdzi się zarówno w przypadku osób chcących nauczyć się tych praktyk od podstaw, ale będzie również doskonałym przypomnieniem i wsparciem dla osób, które uczyły się u mnie wcześniej.

Jako pierwszą oferuję specjalną serię Qigong w wersji przekazanej mi przez wybitnego Mistrza Tsu. Do głównych zalet tej serii można zaliczyć:regularna jej praktyka poprawia drożność energetyczną w cielemoże być ćwiczona w każdym wiekudoskonale sprawdza się w walce ze stresem

Kurs obejmuje POZIOM PODSTAWOWY, na który składają się instrukcje odnośnie właściwej postawy i oddychania, szczegóły wykonywania poszczególnych ćwiczeń oraz przykładowe wykonanie całej serii w całości, zgodne z tradycyjną liczbą powtórzeń.

Kupując całość kursu otrzymasz nielimitowany dostęp do ponad trzech godzin materiałów wideo, Ebooka ze szczegółowo opisanymi wszystkimi ćwiczeniami oraz zaproszenie do prywatnej grupy Facebook, gdzie uzyskasz dalsze wsparcie ode mnie i reszty społeczności. Opcjonalnie można też nabyć poszczególne moduły kursu oddzielnie.

Więcej informacji o kursie uzyskasz klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *