Lipcowe warsztaty w Puszczy Białowieskiej

Jak co roku,  zapraszam serdecznie na dwa terminy wakacyjnych warsztatów Tai Chi, Qigong i Jogi w Puszczy Białowieskiej! Pierwszy odbędzie się w dniach 3-9 lipca, a drugi w dniach 10-16 lipca 2021. Na obu turnusach uzyskasz możliwość praktyki, pod okiem doświadczonych nauczycieli, równolegle dwóch starożytnych sztuk wywodzących się z Indii i Chin. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, bowiem warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób pragnących zapoznać się ze Sri Sri Jogą, Hatha Jogą , Qigong lub Tai Chi, jak i ćwiczących systematycznie te dyscypliny. Zajęcia są prowadzone w sposób dający możliwość poznania i pogłębiania praktyki w zależności od potrzeb i możliwości.

Oba turnusy oczywiście będą miały miejsce w naszym ulubionym ośrodku w Starzynie, leżącej w południowych krańcach puszczy oraz będą zawierały ten sam program i ofertę. Wśród najważniejszych jej punktów należy wymienić wspaniałą atmosferę sprzyjającą głębokiemu odstresowaniu się w otoczeniu niepowtarzalnej przyrody, przyjacielskość gospodarzy oraz uczestników, zdrową i niesamowicie sycącą kuchnię, a także takie dodatkowe atrakcje jak basen, sauna, korty tenisowe, rowery czy wycieczki odkrywające przejmujące piękno pobliskiej natury oraz unikalne bogactwo kultury pogranicza.

Z punktu widzenia praktyki, zajmować się będziemy ćwiczeniami Qigong o poranku, nauką Tai Chi wieczorami oraz siedzącą medytacją taoistyczną na zakończenie dnia. Oprócz moich zajęć jest możliwość uczestnictwa w dwóch sesjach jogi prowadzonych przez naprawdę znakomite nauczycielki. Małgosia zaopiekuje się nami w ramach bloków Sri Sri Jogi, a Dana poprowadzi treningi jogi Iyengara. Wszystkie zajęcia są dobrowolne.

Więcej informacji oraz zapisy na pierwszy termin znajdziecie po kliknięciu tu, a na drugi klikając tu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *