Zimowy spacer z Qigong w Dolinie Rospudy

W samo południe przedwalentynkowej soboty, zapraszam pary oraz singli do wspólnego skorzystania z pełni dobrodziejstw przebywania na łonie przyrody i zapoznania się z podstawami mało znanych praktyk taoistycznego obcowania z naturą. W tym wyjątkowym wydarzeniu może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania. Wcześniejsze doświadczenie z qigong nie jest wymagane.Spośród wspierających zdrowie i harmonię wewnętrzną technik, tego dnia skupimy się na:

– Ping Heng Gong 平衡功 – Praktyka harmonizująca, w której wykorzystuje się właściwości dziko rosnących drzew
– Ziran Huan Qi Fa 自然換氣法 – Metoda wymiany energii z naturą realizowana poprzez specyficzny rodzaj spaceru
– Zhan Zhuang 站樁 – My zajmiemy się mniej znanymi wersjami tego sposobu medytacji stojącej, które przeprowadza się w połączeniu ze specyficznymi układami dłoni shou yin (tzw. mudry)

To wszystko w malowniczej scenerii zimowego lasu nad jeziorem Sumowo, położonego w Dolinie Rospudy na pograniczu Suwaszczyzny i Mazur. Przebywanie w tak unikalnym energetycznie miejscu już samo w sobie korzystnie wpływa na nasz dobrostan, a w połączeniu z nauczanymi tego dnia praktykami, posiada prawdziwie transformujący potencjał.

Spotykamy się 12 lutego o godzinie 12:00 na parkingu przy plaży gminnej w Bakałarzewie nad jeziorem Sumowo. Orientacyjny powrót – okolice godz 14. Koszt uczestnictwa to donacja w dowolnej kwocie na miarę indywidualnych możliwości finansowych.

UWAGA: Samo kliknięcie chęci przyjścia na stronie wydarzenia nie gwarantuje uczestnictwa. Dlatego osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt bezpośredni, celem odpowiedniego przygotowania do spaceru. Najlepiej pisząc na adres: info@drogadao.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *