Wiosenny warsztat w Suwałkach

Jak najkorzystniej z punktu widzenia medycyny chińskiej przygotować się na nadejście wiosny? Jakie praktyki wspomogą oczyszczanie organizmu po zimie? Jak wspomóc się ruchem, dietą oraz dźwiękiem aby jak najlepiej skorzystać z tej wyjątkowej przemiany? Na te i inne pytania odpowiedź uzyskasz podczas wyjątkowych warsztatów qigong, które odbędą się w pierwszą sobotę kwietnia w Suwałkach.

Dwugodzinne warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną:
– wspomóc organizm w usuwaniu toksyn,
– poprawić funkcjonowanie narządów wewnętrznych,
– oczyścić sferę emocjonalną i psychiczną,
– nauczyć się prostych, ale wyjątkowo skutecznych ćwiczeń poprawiających witalność,
– dowiedzieć się więcej o starochińskim podejściu do kultywowania zdrowia i długowieczności.

Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, a w warsztatach może wziąć każdy dorosły, niezależnie od wieku czy stopnia sprawności ruchowej.

Chętnych zapraszamy w sobotę 2 kwietnia o godzinie 17:00 do sali Nove Studio, mieszczącej się na pierwszym piętrze Aquaparku na ulicy Jana Pawła II 7 w Suwałkach. Ilość miejsc ograniczona, więc zachęcamy do zapisów i wcześniejszego nabycia wejściówek.

Warsztat ten będzie idealną okazją do zapoznania się z tego typu praktykami dla wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z ich dobrodziejstw, ale osoby już ćwiczące mogą również skorzystać na nauce serii qigong dedykowanej właśnie wiośnie i wspieraniu narządów wewnętrznych szczególnie istotnych w tej porze roku.

Koszt uczestnictwa w warsztacie dla osób uczęszczających na którekolwiek zajęcia w Nove Studio: 60 PLN, pozostali: 80 PLN
Bilety do nabycia w kasie Nove Studio.
Więcej informacji i zapisy w wiadomości prywatnej lub pisząc na którykolwiek z poniższych adresów:
info@drogadao.pl
novestudioteam@gmail.com

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *