Zapraszam serdecznie na pierwsze w tym roku otwarte zajęcia qigong + tai chi w warszawskim parku. Sobota 16 maja o godzinie 7:30 w naszym ulubionym ogródku jordanowskim za kościołem przy ul. Felińskiego nieopodal metra Plac Wilsona. Poćwiczymy głównie shibashi qigong oraz 37 ruchową formę taijiquan, ale nie zabraknie też innych elementów, tak abyśmy mogli w pełni skorzystać z prozdrowotnego potencjału tych praktyk. Wszyscy razem na wiosennym łonie żoliborskiej zieleni, bez podziału na stopnie zaawansowania. Zajęcia przewidziane na około 45 minut.
Na trening zapraszam głównie osoby, które już ze mną wcześniej ćwiczyły w jakiekolwiek formie (także online), ale nowe twarze będą również mile widziane. Uczestnictwo w spotkaniu oparte jest jedynie o dobrowolną donację w dowolnej kwocie.
Dokładny link do lokalizacji Skweru Brukalskich, gdzie będziemy ćwiczyć:
https://maps.app.goo.gl/wcQH13zqLDprZpFd9
W przypadku nagłego pogorszenia pogody zastrzegam sobie prawo do odwołania zajęć, ale na wszelki wypadek można upewnić się dzwoniąc na 506379662 przed rozpoczęciem.

