Poranki z Qigong Online

Wychodząc naprzeciw osobom, które nie mają możliwości dołączyć do naszych wtorkowych zajęć Qigong Online, chciałbym zaoferować dodatkowo przynajmniej jeden niedzielny poranek w miesiącu.

Zasady takie jak zawsze – wszyscy mogą wziąć udział, niezależnie od możliwości finansowych i stopnia zaznajomienia z praktyką qigong. Wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość prywatną, a w odpowiedzi otrzymasz hasło i numer pokoju Zoom oraz konta bankowego do ewentualnego przekazania darowizny w dowolnej wysokości.

Każda sesja prowadzona, zarówno niedzielna jak i wtorkowa, trwa około 40 minut i jest oparta o wspólną praktykę serii shibashi qigong oraz technik wspomagających. Nie ma potrzeby uruchamiania własnej kamerki, nie korzystamy z maty ani specjalnego stroju, aby każda osoba, niezależnie od wieku czy stopnia sprawności fizycznej, mogła skorzystać z wielorakich korzyści płynących z tej praktyki.

Pierwsze niedzielne spotkanie odbędzie się 29 października o godzinie 9:00 (uwaga na zmianę czasu!). Po kolejne terminy napisz wiadomość prywatną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *