Wakacyjne warsztaty wyjazdowe

Wychodząc naprzeciw waszym licznym sugestiom, w tegorocznym sezonie urlopowym oferujemy aż cztery wyjazdowe warsztaty Qigong i Tai Chi. To wszystko po to, by każda zainteresowana osoba mogła wybrać dla siebie najdogodniejszy termin oraz miejsce.

2-8 lipca Puszcza Białowieska info+zapisy

14-17 lipca Kazimierz Dolny info+zapisy

6-12 sierpnia Puszcza Białowieska info+zapisy

18-21 sierpnia Kazimierz Dolny info+zapisy

Jak co roku, naszą główną wakacyjną destynacją jest Puszcza Białowieska, gdzie do wyboru macie znowu dwa terminy siedmiodniowych warsztatów tai chi, qigong i jogi. Tym razem na pierwszy turnus zapraszamy w dniach 2-8 lipca, a na drugi 6-12 sierpnia.

Na obu turnusach uzyskacie możliwość praktyki, pod okiem doświadczonych nauczycieli, równolegle dwóch starożytnych sztuk wywodzących się z Indii i Chin. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, bowiem warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób pragnących zapoznać się z qigong, tak chi lub jogą, jak i ćwiczących systematycznie te dyscypliny. Zajęcia są prowadzone w sposób dający możliwość poznania i pogłębiania praktyki w zależności od potrzeb i możliwości. Oba turnusy oczywiście będą miały miejsce w naszym ulubionym ośrodku w Starzynie, leżącej w południowych krańcach puszczy oraz będą zawierały ten sam program i ofertę. Wśród najważniejszych jej punktów należy wymienić wspaniałą atmosferę sprzyjającą głębokiemu odstresowaniu się w otoczeniu niepowtarzalnej przyrody, przyjacielskość gospodarzy oraz uczestników, zdrową i niesamowicie sycącą kuchnię, a także takie dodatkowe atrakcje jak basen, sauna, korty tenisowe, rowery czy wycieczki odkrywające przejmujące piękno pobliskiej natury oraz unikalne bogactwo kultury pogranicza.

Z punktu widzenia praktyki, zajmować się będziemy ćwiczeniami Qigong o poranku, nauką Tai Chi popołudniami oraz siedzącą medytacją i sesjami relaksacyjnymi na zakończenie dnia. Oprócz moich zajęć w ofercie znajdują się również codzienne sesje Sri Sri Jogi prowadzone przez wspaniałą Małgosię Perkowską.

Drugim miejscem, w którym będę miał przyjemność poprowadzić warsztaty Qigong i Tai Chi w te wakacje będzie malowniczy Kazimierz Dolny nad Wisłą. Tu również do wyboru macie dwa terminy warsztatów, z których pierwszy odbędzie się w dniach 14-17 lipca, a drugi 18-21 sierpnia.

To nieco krótszy format warsztatów, ale też o większej ilości godzin warsztatowych, co na pewno usatysfakcjonuje zarówno zaawansowanych praktyków, jak i tych z was, którzy zapragną po raz pierwszy spróbować tego typu dyscyplin. Podczas obu turnusów cudowna Alicja Chlasta prowadzić będzie wieczorne sesję medytacyjne, a dodatkowo główną terapeutką sierpniowego wyjazdu dla kobiet będzie nieoceniona Katarzyna Miller. To wszystko w przepięknym pensjonacie leżącym na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego nieopodal baśniowego Korzeniowego Dołu. Gospodarze zapewniają wyśmienitą kuchnię, czyste powietrze, ciszę i dużo przestrzeni, kreując jednocześnie wyjątkową atmosferę dla wszystkich szukających wytchnienia oraz owocnej pracy nad sobą.

Bardzo cieszę się na te wydarzenia i nie mogę się już doczekać, by spędzić z wami trochę czasu na wspólnej praktyce i nauce. Pamiętajcie jednak, że jeśli żaden z powyższych terminów nie będzie wam odpowiadał, to zawsze możecie wybrać opcję indywidualnych pobytów u mnie na Suwalszczyźnie, gdzie oczywiście zapraszam niezależnie od pory roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *